A+ R A-
25 Νοεμβρίου 2017
Πέμπτη, 24 Αυγούστου 2017 12:43

Όλα τα ονόματα των επιτυχόντων στις πανελλαδικές εξετάσεις 2017

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(5 ψήφοι)

|

Άνοδος στις βάσεις των περιζήτητων σχολών

- Πολλοί οι επιτυχόντες απ' την Άρτα

Ανακοινώθηκα πριν λίγο τα ονόματα των επιτυχόντων στις πανελλαδικές εξετάσεις 2017 και η "Γ", δημοσιεύσει τις καταστάσεις επιτυχόντων, όπως ανακοινώθηκαν απ' την Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Άρτας

 

Κωδ. Υποψηφ.

Επώνυμο

Όνομα

Όν. Πατρός

Όν. Μητρός

Σχολή Επιτυχίας

Ίδρυμα

 

ΒΑΣΙΛΑΚΗ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

 

ΒΑΣΙΟΥ

ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.

 

ΒΗΧΑΣ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΕΛΕΝΗ

ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

 

ΒΟΒΛΑΣ

ΛΟΥΚΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΝΑΤΑΛΙ-ΣΙΜΟΝ-ΕΥΔΟΞΙΑ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.

 

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΠΑΤΑΠΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΑ

ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ

ΑΕΝ

 

ΖΙΩΒΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΜΑΛΙΑ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΤΡΙΚΑΛΑ)

ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

 

ΖΟΛΩΤΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ)

ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

 

ΚΑΛΟΧΕΡΗ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

 

ΚΟΝΤΟΥ

ΒΑΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.

 

ΚΟΞΙΑ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

ΚΟΥΒΕΛΑ

ΣΟΦΙΑ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

ΚΩΣΤΑ

ΕΛΕΝΗ

ΘΩΜΑΣ

ΙΛΙΑΝΑ

ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

 

ΛΑΜΠΡΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

 

ΜΑΝΩΛΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΟΛΥΞΕΝΗ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

 

ΜΑΤΑΤΣΗ

ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

 

ΜΠΕΗ

ΕΛΕΝΑ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΙΩΑΝΝΑ

ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

 

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΔΙΩΝΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΡΜΙΟΝΗ

ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ,ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)

ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

 

ΣΚΙΛΛΟ

ΜΑΡΙΝΑ

ΝΤΙΝΟ

ΚΡΙΣΤΙΑΝΑ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

 

ΤΖΟΥΡΜΑΝΑ

ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΙΩΑΝΝΑ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

 

ΤΣΑΛΑΠΑΤΗ

ΒΑΣΙΛΙΑΝΝΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΛΕΝΗ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ)

ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

 

ΤΣΕΚΟΥΡΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ

ΗΛΙΑΝΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΑ

ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (Α.Σ.Τ.Ε.Κ.)

ΑΣΤΕ

           
 

ΑΓΓΕΛΕΤΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.

 

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ

ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΟΛΓΑ

ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

 

ΑΛΕΞΙΟΥ

ΠΑΥΛΙΝΑ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

 

ΒΛΑΧΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΛΕΝΗ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΕΡΡΕΣ)

ΑΠΘ

 

ΒΛΑΧΟΥ

ΜΑΡΙΝΑ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΜΑΡΘΑ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

ΒΟΥΚΙΚΛΑΚΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

 

ΓΑΛΑΝΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΕΛΕΝΗ

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

 

ΓΚΕΣΟΥΛΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΡΓΥΡΩ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

ΓΚΟΛΟΜΑΖΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΧΡΥΣΑΥΓΗ

ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

 

ΓΚΟΡΟΓΙΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ - ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

ΗΛΙΑΣ

ΕΛΕΝΗ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ

 

ΓΚΟΥΒΑ

ΕΛΕΝΗ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΑ

ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

 

ΓΟΥΛΑΣ

ΠΕΤΡΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΟΛΓΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΕΑ ΚΡΗΤΗΣ

 

ΔΙΠΛΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

ΖΑΧΑΡΟΣ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

 

ΖΑΧΑΡΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ)

ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

 

ΖΙΩΡΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

 

ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΑΛΙΟΠΗ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

ΙΝΤΖΕΜΠΕΛΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ

ΕΛΕΝΗ

ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

 

ΚΑΚΑΡΙΑΡΗ

ΕΙΡΗΝΗ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΑ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

 

ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΗ

ΗΛΙΑΝΑ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΠΟΛΥΞΕΝΗ

ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

 

ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΛΑΜΠΡΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΑ

ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

 

ΚΑΡΑΔΗΜΑ

ΑΡΕΤΗ - ΝΕΚΤΑΡΙΑ

ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ

ΕΥΑΝΘΙΑ

ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

 

ΚΑΡΑΝΙΚΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΕΛΠΙΔΑ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

 

ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ

ΧΡΥΣΑ

ΘΩΜΑΣ

ΑΡΣΕΝΟΗ

ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.

 

ΚΑΤΣΩΤΗ

ΜΥΡΤΩ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΕΡΜΙΟΝΗ

ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

ΚΟΡΜΕΝΤΖΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΟΥΡΑΝΙΑ

ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

 

ΚΟΡΜΕΝΤΖΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ - ΜΑΡΙΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΜΑΡΙΑ

ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

 

ΚΟΥΤΣΑΥΤΗ

ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ)

ΤΕΙ ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ

 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΕΡΟΠΗ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)

ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

 

ΚΩΣΤΑΔΗΜΑ

ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΕΛΕΝΗ

ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

 

ΚΩΣΤΑΔΗΜΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΕΛΕΝΗ

ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

 

ΚΩΤΣΙΛΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

ΕΥΘΑΛΙΑ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

 

ΛΑΜΠΡΗ

ΕΛΕΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

 

ΜΑΛΤΕΖΟΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

ΜΑΣΤΟΡΑ

ΕΛΕΝΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΑΤΑΣΑ

ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

 

ΜΠΑΛΑΔΗΜΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΘΩΜΑΣ

ΙΛΙΑΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ)

ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

 

ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)

ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

 

ΜΠΙΖΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)

ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ

 

ΜΠΟΥΖΑΝΗ

ΠΟΛΥΞΕΝΗ

ΛΑΜΠΡΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

 

ΜΠΟΥΚΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΘΩΜΑΣ

ΜΑΙΡΗ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

 

ΝΑΚΑ

ΑΝΤΙΓΟΝΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΑΙΡΗ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

ΝΑΚΟΥ

ΝΑΤΑΛΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

 

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

 

ΝΤΟΥΛΑ

ΒΑΡΒΑΡΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΕΛΕΝΗ

ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

 

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΥΡΟΣ)

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

 

ΠΑΝΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.

 

ΠΑΝΟΥΤΣΟΥ

ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ - ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΕΛΕΝΗ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΜΠ

 

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ

ΑΝΝΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

 

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΝΑΥΣΙΚΑ

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

 

ΡΑΜΜΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

 

ΡΙΖΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΟΦΙΑ

ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

 

ΡΟΒΙΝΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΓΙΟΥΛΙΑ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.

 

ΡΟΒΙΝΑΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ

ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

 

ΣΑΚΚΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΖΩΗΣ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

 

ΣΕΡΒΕΤΑ

ΑΝΤΙΓΟΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

 

ΣΤΕΡΓΙΟΥ

ΑΝΝΑ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

 

ΣΤΥΛΙΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

 

ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

 

ΤΣΑΚΟΥΜΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

 

ΤΣΕΤΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

ΤΣΙΡΩΝΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

 

ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΗ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

 

ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΗ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

 

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ)

ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

 

ΧΑΡΙΤΟΣ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΑ

ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.

 

ΧΑΡΜΠΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΝΔΡΙΑΝΑ

ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

 

ΧΡΗΣΤΟΥ

ΕΥΤΥΧΙΑ - ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

 

ΨΩΜΑ

ΑΣΠΑΣΙΑ - ΝΙΚΟΛΙΑ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

TEΛEYTAIA NEA

TEΛEYTAIA ΑΝΑΝΕΩΣΗ

ΔΗΜΟΦΙΛΕΣΤΕΡΑ ΑΡΘΡΑ

ΕΠΙΣΚΕΨΙΜΟΤΗΤΑ

12218863
Σήμερα
Αυτή την εβδομάδα
Αυτόν το μήνα
760
22747
111580

ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 62 επισκέπτες και κανένα μέλος